Polk Middle track teams compete at Flat Rock meet

Polk County Middle School’s girls track team placed fifth and its boys eighth in a Blue Ridge Conference meet held Tuesday at Flat Rock Middle School.

Olivia Overholt’s win in the 800 meters and the 4×400-meter relay team’s win helped lead the Polk girls, which also got a fourth-place effort from Autumn Shumate in the discus and the 4×200-meter relay team.

Nalani Wilder placed fifth in the 100-meter dash and Amya Cunningham took fifth in the 100-meter hurdles.

For the Wolverine boys, Dakota Twitty took second in the triple jump and Braxton Edwards had a third place in the 400 meters and a fifth place in the long jump. Harrison Waddell added a third place in the discus.

Both Wolverine teams are scheduled to be at home on Tuesday as Polk Middle hosts a Blue Ridge Conference meet in G.M. Tennant Stadium.

         Flat Rock Eagles Meet #3 - 4/10/2018 11:51:01 AM         
                East Henderson, E. Flat Rock, NC                 

                    Middle School Boys 100 Meter Dash                     
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Jhair Urbina           8 Flat Rock Middle Sch     12.2    NWI  5    10
  2 Omarie Flowers         7 Apple Valley Middle      12.3    NWI  5     8
  3 Jose Ramos               Smoky Mountain Middl     12.4    NWI  4     6
  4 Nathan Stockton        8 Brevard Middle Schoo     12.4    NWI  5     5
  5 Kai Ponder             8 Hendersonville Middl     12.8    NWI  3     4
  6 Jacob Hawkins          8 Madison Middle Schoo     12.8    NWI  4     3
  7 Brendan Henby          7 Rugby Middle School      13.0    NWI  2     2
  8 Zander Fender          8 Madison Middle Schoo     13.0    NWI  5     1
  9 Paul Orr               8 Hendersonville Middl     13.1    NWI  1      
 10 Vincent Twitty         8 Polk County Middle S     13.2    NWI  5      
 11 Daylon Henry             Macon Middle School      13.3    NWI  3      
 12 Dre Sutton             8 Polk County Middle S     13.4    NWI  1      
 13 Malik Angram           6 Apple Valley Middle      13.5    NWI  2      
 14 Ian Hicks              7 Rugby Middle School      13.5    NWI  2      
 15 Merek Darity           7 Hendersonville Middl     13.6    NWI  5      
 16 George Smith             Rugby Middle School      13.7    NWI  3      
 17 Casey Merritt          7 Flat Rock Middle Sch     13.9    NWI  4      
 18 Will Hayes             7 Apple Valley Middle      14.0    NWI  1      
 18 Keaundrae Green        6 Polk County Middle S     14.0    NWI  3      
 20 Oscar Limon            8 Brevard Middle Schoo     14.1    NWI  4      
 21 Elijah Cochran           Macon Middle School      14.5    NWI  1      
 22 Nick Ucello              Macon Middle School      14.5    NWI  4      
 23 Justin Kent            8 Madison Middle Schoo     14.6    NWI  2      
 24 Luis Hernandez         6 Flat Rock Middle Sch     14.7    NWI  4      
 25 De'Mare Williams       6 Smoky Mountain Middl     15.3    NWI  3      
 26 Skylar Sutton            Smoky Mountain Middl     15.4    NWI  2      

                    Middle School Girls 100 Meter Dash                    
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Diamond Croft          7 Apple Valley Middle      13.7    NWI  4    10
  2 Shaniya Cook           7 Brevard Middle Schoo     13.8    NWI  4     8
  3 Taylor Williams        8 Rugby Middle School      14.0    NWI  3     6
  4 Scarlett Quinn         8 Madison Middle Schoo     14.1    NWI  1     5
  5 Nalani Wilder          8 Polk County Middle S     14.1    NWI  1     4
  6 Annemarie Herring      7 Rugby Middle School      14.2    NWI  4     3
  7 Jasmine Banks          6 Rugby Middle School      14.3    NWI  1   1.5
  7 Jazmine Schaeffer      6 Hendersonville Middl     14.3    NWI  2   1.5
  9 Sarah Roberson         8 Macon Middle School      14.5    NWI  1      
 10 Amya Cunningham        8 Polk County Middle S     14.6    NWI  4      
 11 Tyneshia Hunt          8 Hendersonville Middl     14.8    NWI  4      
 12 Aylah Salter           7 Brevard Middle Schoo     14.9    NWI  2      
 13 Zaineb McKinney        7 Flat Rock Middle Sch     15.1    NWI  2      
 14 Montana Purdy            Smoky Mountain Middl     15.1    NWI  3      
 15 Corey Burrell          8 Macon Middle School      15.4    NWI  1      
 16 Zoe Hurley             8 Apple Valley Middle      15.4    NWI  2      
 16 Mikiyah Smith          6 Hendersonville Middl     15.4    NWI  2      
 18 Karli McMahan            Macon Middle School      15.5    NWI  4      
 19 Sophia Ammons          7 Smoky Mountain Middl     15.6    NWI  3      
 20 Savannah Shelton       7 Madison Middle Schoo     15.6    NWI  3      
 21 Autumn Motes           8 Apple Valley Middle      15.6    NWI  1      
 22 MacKenzie Mott         7 Madison Middle Schoo     15.8    NWI  3      
 23 Allie Barber           7 Smoky Mountain Middl     17.1    NWI  3      

                  Middle School Girls 100 Meter Hurdles                   
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Kerrington Barksdale   8 Rugby Middle School      19.0    NWI  3    10
  2 Mariel Reid            8 Brevard Middle Schoo     19.0    NWI  5     8
  3 Montana Purdy            Smoky Mountain Middl     19.9    NWI  2     6
  4 Kera Putnam            8 Rugby Middle School      20.0    NWI  4     5
  5 Amya Cunningham        8 Polk County Middle S     20.1    NWI  5     4
  6 Andrea Ramirez         8 Madison Middle Schoo     20.2    NWI  5     3
  7 Cassie Scheuer         8 Apple Valley Middle      20.2    NWI  4     2
  8 Caydance Lindsey       7 Flat Rock Middle Sch     20.8    NWI  5     1
  9 Karli McMahan            Macon Middle School      21.3    NWI  1      
 10 Autumn Motes           8 Apple Valley Middle      21.4    NWI  3      
 11 Moniqueka Townsend     8 Brevard Middle Schoo     21.6    NWI  2      
 12 Hannah Smith           7 Macon Middle School      22.0    NWI  3      
 13 Destiny Sprinkle       7 Madison Middle Schoo     22.1    NWI  4      
 14 Naomi Hayes            8 Flat Rock Middle Sch     22.4    NWI  3      
 15 Kasya Rock             8 Apple Valley Middle      22.8    NWI  4      
 16 Helen Martin             Macon Middle School      23.0    NWI  1      
 17 Lyric Heyes            6 Madison Middle Schoo     24.4    NWI  1      
 18 Marleigh Hunt          6 Polk County Middle S     25.5    NWI  2      

                 Middle School Boys Discus Throw                 
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Ethan Wike             8 Brevard Middle Schoo   129-03     10
  2 Seth Jacobs              Macon Middle School    108-05      8
  3 Harrison Waddell       8 Polk County Middle S    97-04      6
  4 Ryan Seward              Hendersonville Middl    96-06      5
  5 Jake Bryson              Rugby Middle School     92-07      4
  6 Rylan Gaglione         8 Rugby Middle School     92-04      3
  7 Nathan Thompson        8 Flat Rock Middle Sch    91-04      2
  8 Kason Coates           8 Madison Middle Schoo    88-01      1
  9 Jarek Stewart          8 Brevard Middle Schoo    87-04       
 10 Jacob Fortes           8 Flat Rock Middle Sch    86-08       
 11 Geovanni Chavez        8 Apple Valley Middle     79-07       
 12 Dillon Corral          8 Hendersonville Middl    75-09       
 13 MaddoX Waldroop        7 Macon Middle School     75-08       
 14 Alan Bartley           7 Rugby Middle School     75-04       
 15 Daniel Jovel           8 Apple Valley Middle     71-08       
 16 Ian Gold               8 Hendersonville Middl    70-06       
 17 Alexis Chavez            Polk County Middle S    68-08       
 18 Gannon Hemphill        8 Brevard Middle Schoo    65-05       
 19 Alex Kerns             8 Madison Middle Schoo    65-01       
 20 Jaiden McGill          6 Polk County Middle S    63-00       
 21 Garrett Jackson        6 Apple Valley Middle     59-00       
 22 Edward Giroir          6 Flat Rock Middle Sch    55-04       
 23 Phillip Terrell          Macon Middle School     54-11       
 24 Mason Clubb            6 Madison Middle Schoo    48-03       

                Middle School Girls Discus Throw                 
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Annika Gonzalez        8 Flat Rock Middle Sch    65-11     10
  2 Gracie Cochran           Macon Middle School     62-02      8
  3 Jennifer McNamara      7 Rugby Middle School     59-08      6
  4 Autumn Shumate         7 Polk County Middle S    57-10      5
  5 Deanna Bickford        7 Brevard Middle Schoo    55-11      4
  6 Georgia Mrozkowski     8 Madison Middle Schoo    55-10      3
  7 Eve Thomas             8 Brevard Middle Schoo    55-05      2
  8 Makenna Cermak         6 Hendersonville Middl    51-03      1
  9 Sophia Saldana           Hendersonville Middl    50-00       
  9 Aliyah LeBron            Macon Middle School     50-00       
  9 Lindsey Hall           6 Rugby Middle School     50-00       
  9 Dafne Rodriguez        8 Flat Rock Middle Sch    50-00       
 13 Maggie Welch           8 Hendersonville Middl    48-06       
 14 Tatiana Rivera         8 Apple Valley Middle     48-05       
 15 Sarenity Carson        6 Polk County Middle S    48-02       
 16 Olivia Skinner         7 Apple Valley Middle     48-00       
 17 Armisha McCluney       6 Apple Valley Middle     45-06       
 18 Kiana Foster           8 Brevard Middle Schoo    44-00       
 19 Lisa Jones             7 Polk County Middle S    41-03       
 20 Emma Guffey            8 Rugby Middle School     40-07       
 21 Saren Elkins           8 Madison Middle Schoo    37-06       
 22 Joanna Salazar         7 Madison Middle Schoo    32-08       

                Middle School Boys 800 Meter Run                 
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Abdi Green             8 Brevard Middle Schoo   2:20.0     10
  2 Woody Greene           8 Rugby Middle School    2:22.3      8
  3 Rocky Hansen           7 Rugby Middle School    2:22.6      6
  4 Adley Shelton          7 Rugby Middle School    2:25.7      5
  5 Ben Saunooke           8 Smoky Mountain Middl   2:29.4      4
  6 Townsend Dierauf       8 Brevard Middle Schoo   2:30.2      3
  7 Dylan Studt            8 Brevard Middle Schoo   2:31.0      2
  8 Hunter Cabe            8 Macon Middle School    2:33.5      1
  9 Jackson Duchesne       8 Rugby Middle School    2:36.2       
 10 Knox Witherspoon       8 Brevard Middle Schoo   2:36.5       
 11 Clark Steenwyk         8 Rugby Middle School    2:38.3       
 12 Jakob Cress            8 Macon Middle School    2:42.7       
 13 Cesar Garcia           8 Smoky Mountain Middl   2:43.2       
 14 Juan Guerrero          8 Smoky Mountain Middl   2:43.7       
 15 Ethan Huggins          6 Brevard Middle Schoo   2:44.2       
 16 Allen Mendez-Huerta    6 Flat Rock Middle Sch   2:44.6       
 17 Peyton Cooper          8 Apple Valley Middle    2:45.0       
 18 Mark Teague            8 Polk County Middle S   2:45.4       
 19 Jackson Worley         6 Madison Middle Schoo   2:45.8       
 20 Grayson Smith          8 Polk County Middle S   2:46.4       
 21 Bryson Clouse          8 Hendersonville Middl   2:46.7       
 22 Luke Staton            8 Hendersonville Middl   2:47.0       
 23 Bryson McCraw          8 Polk County Middle S   2:47.3       
 24 Elijah Barnes          7 Polk County Middle S   2:47.6       
 25 Christian Jovel        7 Apple Valley Middle    2:47.9       
 26 Tucker Watterson         Smoky Mountain Middl   2:48.7       
 27 Matthew Flores         8 Madison Middle Schoo   2:49.4       
 28 Bryson Rickman         6 Polk County Middle S   2:50.1       
 29 Adrian Solis-Alverez   6 Flat Rock Middle Sch   2:50.8       
 30 Taft Hargrove          7 Flat Rock Middle Sch   2:51.9       
 31 Benji McDaniel         7 Flat Rock Middle Sch   2:52.4       
 32 Drew Ramsey            7 Hendersonville Middl   2:52.5       
 33 Rodolfo Tazian         7 Apple Valley Middle    2:52.9       
 34 Canyon Hilliard        6 Hendersonville Middl   2:54.0       
 35 Israel Diaz            7 Apple Valley Middle    2:54.8       
 36 Andrew Garrison        8 Macon Middle School    2:55.8       
 37 Tanner Floyd           6 Flat Rock Middle Sch   2:56.4       
 38 Richard Villegas       6 Apple Valley Middle    2:56.9       
 39 Landon Chavonic          Macon Middle School    2:58.0       
 40 Cade Woody             6 Madison Middle Schoo   3:01.5       
 41 Skyler Dillingham      8 Madison Middle Schoo   3:13.3       
 42 Mason Gruber           8 Madison Middle Schoo   3:17.7       
 43 James Copeland           Macon Middle School    3:18.4       

                Middle School Girls 800 Meter Run                
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Olivia Overholt        8 Polk County Middle S   2:38.0     10
  2 Emory Hogan            7 Rugby Middle School    2:54.8      8
  3 Jasmine Ortiz          7 Rugby Middle School    2:55.3      6
  4 Kylie Prescott         8 Brevard Middle Schoo   2:55.7      5
  5 Caydance Lindsey       7 Flat Rock Middle Sch   2:58.0      4
  6 Nieves Jaquez          7 Apple Valley Middle    2:58.9      3
  7 Lauren Sochia          7 Rugby Middle School    3:01.0      2
  8 Julia Pisano           8 Rugby Middle School    3:04.0      1
  9 Samantha Gomez         6 Flat Rock Middle Sch   3:05.2       
 10 Emma Hirata            8 Apple Valley Middle    3:06.2       
 11 Taryn Keyzer           8 Hendersonville Middl   3:06.5       
 12 Macie Seymour          7 Brevard Middle Schoo   3:09.0       
 13 Audrey Arilotta          Flat Rock Middle Sch   3:10.0       
 14 Emma Coye              8 Brevard Middle Schoo   3:11.3       
 15 Ella McClintic         6 Hendersonville Middl   3:12.0       
 16 Caroline Stachura      7 Rugby Middle School    3:12.3       
 17 Michelle Hernandez     6 Polk County Middle S   3:13.3       
 18 Senait Richmond        7 Brevard Middle Schoo   3:14.2       
 19 Evie Corn              7 Apple Valley Middle    3:15.5       
 20 Aryanna Patterson      6 Polk County Middle S   3:16.6       
 21 Marleigh Hunt          6 Polk County Middle S   3:16.9       
 22 Stacy Perez            7 Apple Valley Middle    3:17.7       
 23 Megan Morgan           8 Madison Middle Schoo   3:19.2       
 24 Taylor Richardson      7 Madison Middle Schoo   3:23.9       
 25 Destiny Sprinkle       7 Madison Middle Schoo   3:28.6       
 26 Bailey Davidson        6 Apple Valley Middle    3:29.9       
 27 Taylor Clark           6 Polk County Middle S   3:33.9       
 28 Elizabeth Moses          Smoky Mountain Middl   3:41.7       
 29 Shelby Buchanan        7 Smoky Mountain Middl   3:44.5       
 30 Ilah Williams          8 Macon Middle School    3:45.3       
 31 Lola Houston           6 Hendersonville Middl   3:48.6       
 32 Grace Lee Oakman         Hendersonville Middl   4:02.2       

                  Middle School Boys High Jump                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Devin Blackburn        8 Macon Middle School   5-03.00     10
  2 Joshua Avery           7 Brevard Middle Schoo  5-00.00      8
  3 Andrew Erickson        8 Apple Valley Middle   4-10.00    4.5
  3 Max Goble              8 Hendersonville Middl  4-10.00    4.5
  3 Hunter Cabe            8 Macon Middle School   4-10.00    4.5
  3 Cooper Perone            Macon Middle School   4-10.00    4.5
  7 Caden Hilemon          7 Madison Middle Schoo  4-08.00    1.5
  7 Camden Morrow          8 Rugby Middle School   4-08.00    1.5
  7 Caleb Collany          7 Flat Rock Middle Sch  4-08.00       
 10 Jacob Hawkins          8 Madison Middle Schoo  4-06.00       
 10 Gavin Russell          7 Rugby Middle School   4-06.00       
 10 Tyler Gardin           7 Flat Rock Middle Sch  4-06.00       
 13 Justin Norton          7 Madison Middle Schoo  4-04.00       
 13 Trey Nash              8 Rugby Middle School   4-04.00       
 13 Drake Blackwell        6 Apple Valley Middle   4-04.00       

                  Middle School Girls High Jump                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Aria Schoenacher       7 Brevard Middle Schoo  5-00.00     10
  2 Corey Burrell          8 Macon Middle School   4-03.00      8
  3 Viviana Smith          8 Apple Valley Middle   4-00.00      5
  3 McKenzi Hammond        7 Apple Valley Middle   4-00.00      5
  3 Caitlyn O'Kelly        8 Rugby Middle School   4-00.00      5

             Middle School Boys 4x400 Meter Relay              
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Rugby Middle School                        4:11.7   2    10
  2 Brevard Middle School                      4:15.4   2     8
  3 Apple Valley Middle School                 4:25.8   2     6
  4 Hendersonville Middle School               4:38.7   1     5
  5 Madison Middle School                      4:42.6   1     4
  6 Flat Rock Middle School                    4:43.8   2     3
  7 Macon Middle School                        5:06.2   1     2

             Middle School Girls 4x400 Meter Relay             
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Polk County Middle School                  4:47.4   2    10
  2 Rugby Middle School                        4:54.4   2     8
  3 Brevard Middle School                      4:58.6   2     6
  4 Apple Valley Middle School                 5:13.8   2     5
  5 Hendersonville Middle School               5:21.3   1   3.5
  5 Macon Middle School                        5:21.3   1   3.5
  7 Flat Rock Middle School                    5:29.1   2     2

                   Middle School Boys Shot Put                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Andrew Erickson        8 Apple Valley Middle  39-10.00     10
  2 Ethan Wike             8 Brevard Middle Schoo 37-01.00      8
  3 Bryson Metcalf         7 Apple Valley Middle  32-05.50      6
  4 Daniel Russell         8 Flat Rock Middle Sch 31-08.00      5
  5 Nathaniel Fogel        8 Rugby Middle School  31-07.00      4
  6 Logan Farmer           8 Apple Valley Middle  31-04.00    2.5
  6 Gannon Hemphill        8 Brevard Middle Schoo 31-04.00    2.5
  8 Jarek Stewart          8 Brevard Middle Schoo 31-01.50      1
  9 Harrison Waddell       8 Polk County Middle S 30-10.00       
 10 Seth Jacobs              Macon Middle School  30-00.00       
 11 Alex Kerns             8 Madison Middle Schoo 29-09.50       
 11 Dillon Corral          8 Hendersonville Middl 29-09.50       
 13 Ryan Seward              Hendersonville Middl 29-09.00       
 14 Bradley Russel         8 Hendersonville Middl 29-05.20       
 15 Jacob Cabe             7 Macon Middle School  28-06.50       
 16 Jake Bryson              Rugby Middle School  28-06.00       
 16 Kanye Staley           8 Polk County Middle S 28-06.00       
 18 Colton Lowery          7 Rugby Middle School  28-05.00       
 19 Joe Nichols            8 Polk County Middle S 25-00.00       
 20 Roger Canales          7 Flat Rock Middle Sch 23-00.00       
 21 Phillip Terrell          Macon Middle School  21-01.00       
 22 Ernesto Padron         6 Madison Middle Schoo 19-06.00       
 23 17'1                   8 Madison Middle Schoo 17-01.00       

                  Middle School Girls Shot Put                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Kera Putnam            8 Rugby Middle School  28-02.00     10
  2 Ava Martinez           8 Flat Rock Middle Sch 25-02.00      8
  3 Emily Albin            7 Apple Valley Middle  24-00.00      6
  4 Eve Thomas             8 Brevard Middle Schoo 22-02.00      5
  5 Kaylie Orr             8 Rugby Middle School  21-10.00      4
  6 Olivia Skinner         7 Apple Valley Middle  21-06.50      3
  7 Autumn Shumate         7 Polk County Middle S 20-11.60      2
  8 Jennifer McNamara      7 Rugby Middle School  20-11.50      1
  9 Sophia Saldana           Hendersonville Middl 20-08.50       
 10 Avia Cunningham        6 Polk County Middle S 20-06.00       
 11 Ilah Williams          8 Macon Middle School  19-11.00       
 12 Dafne Rodriguez        8 Flat Rock Middle Sch 19-08.00       
 12 Abby De La Cruz          Flat Rock Middle Sch 19-08.00       
 14 Gracie Cochran           Macon Middle School  19-02.00       
 15 Kiana Foster           8 Brevard Middle Schoo 19-01.00       
 16 Jacqueline Antunez-Ch  7 Apple Valley Middle  19-00.00       
 17 Caroline Hager         7 Hendersonville Middl 18-05.00       
 18 Mary Kiser             8 Macon Middle School  17-00.00       
 19 Maggie Welch           8 Hendersonville Middl 16-04.00       
 20 Joanna Salazar         7 Madison Middle Schoo 16-03.50       
 21 Saren Elkins           8 Madison Middle Schoo 14-01.00       
 22 Maggie Johnson         6 Polk County Middle S 12-02.00       

                 Middle School Boys 400 Meter Dash                  
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Camden Morrow          8 Rugby Middle School      56.0   5    10
  2 Jalin Croft            8 Apple Valley Middle      56.6   5     8
  3 Braxton Edwards        8 Polk County Middle S     57.8   5     6
  4 Gabriel Caldwell       7 Smoky Mountain Middl     58.7   2     5
  5 Allen Fleischman       8 Rugby Middle School      58.8   1     4
  6 Josue Cruz             8 Apple Valley Middle      58.9   3     3
  7 Yaudiel Duarte           Macon Middle School      59.6   1     2
  8 Zander Youmans         8 Rugby Middle School    1:01.9   2     1
  9 Dakota Twitty          8 Polk County Middle S   1:02.6   3      
 10 Emmannual Villa        8 Brevard Middle Schoo   1:03.1   4      
 11 Alberto Blanco-Martin  7 Flat Rock Middle Sch   1:03.1   4      
 12 Harper Wilkes          8 Madison Middle Schoo   1:04.6   4      
 13 Luke Warner            7 Apple Valley Middle    1:05.7   3      
 14 Jacob Cabe             7 Macon Middle School    1:07.2   2      
 15 Nolan Green            8 Brevard Middle Schoo   1:07.6   4      
 16 Dennis Waters            Hendersonville Middl   1:09.5   1      
 17 Mauricio Hernandez       Smoky Mountain Middl   1:10.6   2      
 18 Caleb Collany          7 Flat Rock Middle Sch   1:10.7   3      
 19 Nathan Thompson        8 Flat Rock Middle Sch   1:10.9   5      
 20 Antonio Simpson        6 Polk County Middle S   1:12.9   4      
 21 Jack Miller            7 Hendersonville Middl   1:16.1   3      
 22 Andrew Garrison        8 Macon Middle School    1:16.3   2      
 23 Zack Hall              7 Madison Middle Schoo   1:16.8   5      

                 Middle School Girls 400 Meter Dash                 
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Avery Thorsland        8 Rugby Middle School    1:07.5   1    10
  2 Raquel Pizzo           7 Brevard Middle Schoo   1:08.3   5     8
  3 Hailey Bryant          7 Macon Middle School    1:08.5   4     6
  4 Cassie Scheuer         8 Apple Valley Middle    1:12.2   5     5
  5 Andrea Ramirez         8 Madison Middle Schoo   1:12.2   5     4
  6 Sulema Garcia          6 Brevard Middle Schoo   1:12.4   2     3
  7 Kerrington Barksdale   8 Rugby Middle School    1:12.6   1     2
  8 Callie Dodd            8 Rugby Middle School    1:12.6   4     1
  9 Jackie Hernandez       6 Hendersonville Middl   1:12.7   2      
 10 Vera Pandolfo          7 Brevard Middle Schoo   1:13.0   3      
 11 Mary Vera-Alejos       7 Flat Rock Middle Sch   1:13.1   1      
 12 Lexi Armstrong         8 Madison Middle Schoo   1:13.7   1      
 13 Xeniah Smith             Hendersonville Middl   1:14.0   3      
 14 Allie Barber           7 Smoky Mountain Middl   1:14.3   5      
 15 Jordan Raasch          6 Apple Valley Middle    1:14.5   3      
 16 Michelle Ketwitz       7 Polk County Middle S   1:15.1   5      
 17 Sophia Ammons          7 Smoky Mountain Middl   1:15.2   2      
 18 Madison White          8 Apple Valley Middle    1:16.0   4      
 19 Cora Lawrence          6 Polk County Middle S   1:16.8   2      
 20 Chloe Childers         6 Hendersonville Middl   1:17.3   4      
 21 Fern Calhoun             Macon Middle School    1:18.5   4      
 22 Rutzel Montial         6 Flat Rock Middle Sch   1:19.0   3      
 23 Vivian Bell            7 Smoky Mountain Middl   1:23.1   2      
 24 Chelsey Hensley        8 Madison Middle Schoo   1:29.9   1      

                Middle School Boys 1600 Meter Run                
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Abdi Green             8 Brevard Middle Schoo   5:14.3     10
  2 Rocky Hansen           7 Rugby Middle School    5:15.0      8
  3 Woody Greene           8 Rugby Middle School    5:16.5      6
  4 Townsend Dierauf       8 Brevard Middle Schoo   5:35.7      5
  5 James Graham           8 Hendersonville Middl   5:37.0      4
  6 Rubilsel Sanchez       8 Apple Valley Middle    5:37.7      3
  7 Knox Witherspoon       8 Brevard Middle Schoo   5:38.0      2
  8 Jackson Duchesne       8 Rugby Middle School    5:43.5      1
  9 Ben Saunooke           8 Smoky Mountain Middl   5:44.0       
 10 Peyton Cooper          8 Apple Valley Middle    5:48.2       
 11 Christian Renken       6 Hendersonville Middl   5:50.0       
 12 Jackson Worley         6 Madison Middle Schoo   5:50.4       
 13 Ulises Vega de la Mor  8 Apple Valley Middle    5:52.5       
 14 George Robbins         6 Brevard Middle Schoo   5:52.8       
 15 Bronson Shepherd       7 Brevard Middle Schoo   5:53.6       
 16 Henry DeWitt           8 Rugby Middle School    5:55.6       
 17 Mark Teague            8 Polk County Middle S   5:58.5       
 18 Jose Ramos               Smoky Mountain Middl   5:59.9       
 19 Allen Mendez-Huerta    6 Flat Rock Middle Sch   6:01.8       
 20 Jakob Cress            8 Macon Middle School    6:02.2       
 21 Cade Bright            6 Polk County Middle S   6:02.4       
 22 Asher Sloan            7 Rugby Middle School    6:07.2       
 23 Benji McDaniel         7 Flat Rock Middle Sch   6:08.1       
 24 Grayson Smith          8 Polk County Middle S   6:14.2       
 25 Tucker Watterson         Smoky Mountain Middl   6:17.9       
 26 Andrew Garrison        8 Macon Middle School    6:18.4       
 27 Bryson Rickman         6 Polk County Middle S   6:21.6       
 28 Tanner Floyd           6 Flat Rock Middle Sch   6:22.2       
 29 Vaughn Ellis           8 Smoky Mountain Middl   6:26.2       
 30 Caiden Hilliard        8 Hendersonville Middl   6:29.6       
 31 Alex Greer             7 Flat Rock Middle Sch   6:30.3       
 32 Bryce Barnwell         7 Hendersonville Middl   6:31.0       
 33 Abel Despeaux          7 Smoky Mountain Middl   6:32.3       
 34 Jiar Martin            7 Flat Rock Middle Sch   6:34.0       
 35 Israel Barcenas          Apple Valley Middle    6:38.7       
 36 Esteban Sanchez          Apple Valley Middle    7:02.0       

               Middle School Girls 1600 Meter Run                
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Ava Kilpatrick         8 Rugby Middle School    5:53.3     10
  2 Lauren Sochia          7 Rugby Middle School    6:15.6      8
  3 Caydance Lindsey       7 Flat Rock Middle Sch   6:29.3      6
  4 Alyssa Price           8 Rugby Middle School    6:31.0      5
  5 Makayla McClure        7 Macon Middle School    6:31.6      4
  6 Taryn Keyzer           8 Hendersonville Middl   6:36.7      3
  7 Piper Suttles          8 Brevard Middle Schoo   6:37.0      2
  8 Caitlyn Mcminn         7 Apple Valley Middle    6:37.3      1
  9 Emma Coye              8 Brevard Middle Schoo   6:38.2       
 10 Emma Hirata            8 Apple Valley Middle    6:40.1       
 11 Senait Richmond        7 Brevard Middle Schoo   6:42.4       
 12 Ella McClintic         6 Hendersonville Middl   6:48.1       
 13 Evelyn Salitre-dothe   7 Hendersonville Middl   6:49.9       
 14 Madisyn Shumway        6 Rugby Middle School    6:51.2       
 15 Cora Lawrence          6 Polk County Middle S   6:51.9       
 16 Aryanna Patterson      6 Polk County Middle S   6:52.8       
 17 Julia Grace Hardy      6 Brevard Middle Schoo   7:07.5       
 18 Kate Gafnea            8 Brevard Middle Schoo   7:11.9       
 19 Livia Price            6 Rugby Middle School    7:16.0       
 20 Alayna Denny           8 Hendersonville Middl   7:36.7       
 21 Elizabeth Moses          Smoky Mountain Middl   7:54.4       
 22 Kayla Kitchen          7 Polk County Middle S   8:14.5       

                    Middle School Boys Triple Jump                     
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Devin Blackburn        8 Macon Middle School  34-06.00    NWI    10
  2 Dakota Twitty          8 Polk County Middle S 32-08.00    NWI     8
  3 Kaleb Hall             8 Flat Rock Middle Sch 32-06.00    NWI     6
  4 Stevenson Alex         8 Flat Rock Middle Sch 32-05.00    NWI     5
  5 Kendrick McClain       7 Rugby Middle School  31-10.00    NWI     4
  6 Jackson Cannon         8 Hendersonville Middl 30-01.00    NWI     3
  7 Gus Schilig            8 Hendersonville Middl 29-10.00    NWI     2
  8 Ulises Vega de la Mor  8 Apple Valley Middle  29-08.50    NWI     1
  9 Damian Hunt            8 Hendersonville Middl 29-04.00    NWI      
 10 Marvin Williams        8 Apple Valley Middle  28-05.00    NWI      
 11 John Phillips          8 Brevard Middle Schoo 27-11.50    NWI      
 12 Nolan Green            8 Brevard Middle Schoo 27-08.00    NWI      
 13 Jacob Stockton         7 Brevard Middle Schoo 27-02.50    NWI      
 14 Brandon Quinn          6 Madison Middle Schoo 26-10.50    NWI      
 15 Austin Waycaster       8 Rugby Middle School  26-05.50    NWI      
 16 Ranger Hayes           8 Madison Middle Schoo 25-07.00    NWI      
 16 Drake Blackwell        6 Apple Valley Middle  25-07.00    NWI      
 18 Cal Drake                Macon Middle School  23-03.00    NWI      
 18 Garrison Wiggins       7 Macon Middle School  23-03.00    NWI      
 20 Cooper Hughes          7 Rugby Middle School  21-01.50    NWI      

                    Middle School Girls Triple Jump                    
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Jennifer McNamara      7 Rugby Middle School  27-10.00    NWI     9
  1 Hailey Shipman         7 Flat Rock Middle Sch 27-10.00    NWI     9
  3 Sarah Roberson         8 Macon Middle School  27-02.00    NWI     6
  4 Lily Stone             7 Rugby Middle School  26-05.00    NWI     5
  5 Kendra Holbert         8 Hendersonville Middl 25-06.00    NWI     4
  6 Katie Stanley          6 Rugby Middle School  24-03.00    NWI     3
  7 Faythe Gordner         8 Apple Valley Middle  23-11.00    NWI     2
  8 Lizeth Torres          7 Apple Valley Middle  22-03.50    NWI     1
  9 Taneriah Whiteside     7 Apple Valley Middle  21-06.00    NWI      
 10 Gracie Cochran           Macon Middle School  21-05.50    NWI      
 11 Taylor Richardson      7 Madison Middle Schoo 20-07.00    NWI      
 12 Leila Doyle              Hendersonville Middl 19-06.00    NWI      
 13 Kaylee Smithwick       7 Madison Middle Schoo 18-11.00    NWI      
 14 Hannah Janowitz        7 Brevard Middle Schoo 18-10.00    NWI      

             Middle School Boys 4x100 Meter Relay              
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Hendersonville Middle School                 50.8   1    10
  2 Flat Rock Middle School                      51.1   2     8
  3 Apple Valley Middle School                   51.8   2     6
  4 Madison Middle School                        52.0   1     5
  5 Rugby Middle School                          52.6   2     4
  6 Brevard Middle School                        53.0   2     3
  7 Macon Middle School                          54.2   1     2
  8 Polk County Middle School                    56.8   2     1

             Middle School Girls 4x100 Meter Relay             
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Rugby Middle School                          56.3   2    10
  2 Brevard Middle School                        57.3   2     8
  3 Apple Valley Middle School                   58.3   2     6
  4 Hendersonville Middle School                 58.7   1     5
  5 Madison Middle School                      1:00.4   1     4
  6 Macon Middle School                        1:01.8   1     3
  7 Flat Rock Middle School                    1:02.5   2     2
  8 Polk County Middle School                  1:06.5   2     1

                    Middle School Boys 200 Meter Dash                     
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Jaden Lawson           7 Rugby Middle School      26.4    NWI  4    10
  2 Stevenson Alex         8 Flat Rock Middle Sch     26.4    NWI  5     8
  3 Josh Todd              8 Rugby Middle School      26.5    NWI  5     6
  4 Billy Johnson          8 Hendersonville Middl     27.0    NWI  1     5
  5 Elijah Ball            8 Madison Middle Schoo     27.1    NWI  2     4
  6 Bradley Rundell        8 Brevard Middle Schoo     27.3    NWI  5     3
  7 Jesse Orozco           7 Macon Middle School      27.9    NWI  2     2
  8 Damian Hunt            8 Hendersonville Middl     28.1    NWI  5     1
  9 Alex Ruiz              8 Apple Valley Middle      28.4    NWI  5      
 10 Jermarcus Smith        8 Apple Valley Middle      28.5    NWI  2      
 11 Julio Lopez            7 Apple Valley Middle      28.6    NWI  5      
 12 Trey Nash              8 Rugby Middle School      28.7    NWI  2      
 13 Elijah Barnes          7 Polk County Middle S     29.0    NWI  4      
 14 Sabian Schaeffer       8 Hendersonville Middl     29.8    NWI  3      
 15 Nick Ucello              Macon Middle School      30.0    NWI  3      
 16 Zac Joyce              7 Flat Rock Middle Sch     30.2    NWI  1      
 17 Oscar Limon            8 Brevard Middle Schoo     30.3    NWI  1      
 18 John Phillips          8 Brevard Middle Schoo     30.5    NWI  4      
 19 Casey Merritt          7 Flat Rock Middle Sch     30.6    NWI  4      
 20 Caden Hilemon          7 Madison Middle Schoo     30.6    NWI  4      
 21 A.J. Kirkpatrick       6 Polk County Middle S     31.2    NWI  3      
 22 Charlie Mckee            Smoky Mountain Middl     31.5    NWI  3      
 23 Tito Palacios-Poxtan     Smoky Mountain Middl     32.5    NWI  1      
 24 Lucas Holland            Macon Middle School      32.7    NWI  1      
 25 Isaiah Spears          6 Polk County Middle S     33.6    NWI  2      
 26 Raul Lopez               Smoky Mountain Middl     34.6    NWI  4      

                    Middle School Girls 200 Meter Dash                    
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Carlen Davis           8 Rugby Middle School      29.3    NWI  5    10
  2 Ellie Gold             8 Hendersonville Middl     29.6    NWI  2     8
  3 Annemarie Herring      7 Rugby Middle School      30.2    NWI  2     6
  4 Aria Schoenacher       7 Brevard Middle Schoo     31.1    NWI  5   4.5
  4 Darshianna Alati       8 Flat Rock Middle Sch     31.1    NWI  5   4.5
  6 Scarlett Quinn         8 Madison Middle Schoo     31.2    NWI  3     3
  7 Justice Twitty         6 Apple Valley Middle      31.4    NWI  5     2
  8 Kailyn Robinson        7 Rugby Middle School      32.0    NWI  2     1
  9 Hailey Bryant          7 Macon Middle School      32.0    NWI  1      
 10 Mikayla Peterson       7 Brevard Middle Schoo     32.4    NWI  4      
 11 Katherine Graham       7 Hendersonville Middl     32.6    NWI  1      
 12 Sophia Ammons          7 Smoky Mountain Middl     32.7    NWI  1      
 13 McKenzi Hammond        7 Apple Valley Middle      32.9    NWI  2      
 14 Sulema Garcia          6 Brevard Middle Schoo     33.0    NWI  3      
 15 Olivia Owle              Macon Middle School      33.1    NWI  3      
 16 Alexia Dickinson       7 Flat Rock Middle Sch     33.4    NWI  4      
 16 Lexi Armstrong         8 Madison Middle Schoo     33.4    NWI  5      
 18 Jordan Warren          7 Flat Rock Middle Sch     34.3    NWI  1      
 19 Faythe Gordner         8 Apple Valley Middle      35.3    NWI  4      
 20 Vivian Bell            7 Smoky Mountain Middl     37.0    NWI  2      
 21 Nalani Wilder          8 Polk County Middle S     37.3    NWI  3      
 22 Mary Kiser             8 Macon Middle School      39.2    NWI  1      
 23 Georgia Mrozkowski     8 Madison Middle Schoo     40.0    NWI  3      

                     Middle School Boys Long Jump                      
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Jalin Croft            8 Apple Valley Middle  16-11.50    NWI    10
  2 Jacob Stockton         7 Brevard Middle Schoo 14-09.00    NWI     8
  3 Nathan Stockton        8 Brevard Middle Schoo 14-08.00    NWI     6
  4 Malik Angram           6 Apple Valley Middle  14-05.50    NWI     5
  5 Braxton Edwards        8 Polk County Middle S 14-03.00    NWI     4
  6 Lawson Sullivan        7 Rugby Middle School  14-02.50    NWI     3
  7 Joshua Avery           7 Brevard Middle Schoo 14-02.00    NWI     2
  8 Grayson Smith          8 Polk County Middle S 14-00.00    NWI     1
  9 Jake Stanley           8 Rugby Middle School  13-09.50    NWI      
 10 Cooper Perone            Macon Middle School  13-09.00    NWI      
 11 Harper Wilkes          8 Madison Middle Schoo 13-06.50    NWI      
 11 Keaundrae Green        6 Polk County Middle S 13-06.50    NWI      
 13 Bradley Aumiller       6 Madison Middle Schoo 13-05.00    NWI      
 14 Jackson Cannon         8 Hendersonville Middl 13-01.50    NWI      
 15 Damian Hunt            8 Hendersonville Middl 13-00.00    NWI      
 16 Colton Lowery          7 Rugby Middle School  12-10.50    NWI      
 17 Gus Schilig            8 Hendersonville Middl 12-10.00    NWI      
 18 Drake Blackwell        6 Apple Valley Middle  12-08.00    NWI      
 19 Lucas Holland            Macon Middle School  11-07.00    NWI      
 19 Tyler Gardin           7 Flat Rock Middle Sch 11-07.00    NWI      
 21 Kaleb Hall             8 Flat Rock Middle Sch  9-10.00    NWI      
 22 Brayden MaHone         7 Madison Middle Schoo  8-06.00    NWI      

                     Middle School Girls Long Jump                     
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Lindsey Cuevas         7 Rugby Middle School  12-03.00    NWI    10
  2 Shaniya Cook           7 Brevard Middle Schoo 12-01.00    NWI     7
  2 Kendra Holbert         8 Hendersonville Middl 12-01.00    NWI     7
  4 Hailey Shipman         7 Flat Rock Middle Sch 12-00.00    NWI     5
  5 Taylor Cowlishaw       7 Flat Rock Middle Sch 11-08.00    NWI     4
  6 Moniqueka Townsend     8 Brevard Middle Schoo 11-07.50    NWI     3
  7 Mariana Claros         6 Polk County Middle S 11-06.60    NWI     2
  8 Makayla McClure        7 Macon Middle School  11-06.50    NWI     1
  9 Kera Putnam            8 Rugby Middle School  11-05.50    NWI      
 10 Ellie Gold             8 Hendersonville Middl 11-04.50    NWI      
 11 Megan Morgan           8 Madison Middle Schoo 10-10.50    NWI      
 11 Katherine Graham       7 Hendersonville Middl 10-10.50    NWI      
 13 Kaitlyn Chandler       7 Rugby Middle School  10-05.00    NWI      
 14 Fern Calhoun             Macon Middle School  10-01.00    NWI      
 15 Emma Zaborowski        8 Apple Valley Middle   9-11.50    NWI      
 16 Kaylee McMinn          8 Apple Valley Middle   9-11.00    NWI      
 17 Aliyah LeBron            Macon Middle School   9-05.00    NWI      
 18 Kaylee Smithwick       7 Madison Middle Schoo  9-03.50    NWI      
 19 Lyric Heyes            6 Madison Middle Schoo  8-02.50    NWI      
 20 Stacy Perez            7 Apple Valley Middle   6-10.50    NWI      

                   Middle School Boys 110 Meter Hurdles                   
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Zeke Riddle            8 Apple Valley Middle     18.72    NWI  7    10
  2 Randall Abarca         8 Rugby Middle School     18.82    NWI  7     8
  3 Bradley Rundell        8 Brevard Middle Schoo    19.33    NWI  5     6
  4 Peyton Wallace         8 Madison Middle Schoo    19.62    NWI  7     5
  5 Nicholas Moore         7 Rugby Middle School     19.90    NWI  6     4
  6 Grant Adams            8 Macon Middle School     19.91    NWI  4     3
  7 Skylar Sutton            Smoky Mountain Middl    20.22    NWI  4     2
  8 Kaid Hostetler         7 Polk County Middle S    20.46    NWI  1     1
  9 Kareem Al-Abed         8 Rugby Middle School     20.50    NWI  2      
 10 Zac Joyce              7 Flat Rock Middle Sch    20.53    NWI  1      
 11 Tito Palacios-Poxtan     Smoky Mountain Middl    20.61    NWI  2      
 12 Robert Cleto           8 Apple Valley Middle     21.06    NWI  7      
 13 Brandon Quinn          6 Madison Middle Schoo    21.15    NWI  5      
 14 Angel Alvarez          6 Polk County Middle S    21.47    NWI  2      
 15 Elijah Cochran           Macon Middle School     21.53    NWI  1      
 16 Nolan Green            8 Brevard Middle Schoo    22.08    NWI  4      
 17 Aaron Thompson         7 Flat Rock Middle Sch    22.46    NWI  5      
 18 Austin Jones           6 Apple Valley Middle     22.65    NWI  6      
 19 Andrew Hostetler       8 Polk County Middle S    22.75    NWI  4      
 20 Lawson Sander            Hendersonville Middl    22.78    NWI  3      
 20 Jesse Phillips         6 Brevard Middle Schoo    22.78    NWI  6      
 22 Cal Drake                Macon Middle School     23.91    NWI  3      

             Middle School Boys 4x200 Meter Relay              
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Rugby Middle School                       1:45.37   2    10
  2 Flat Rock Middle School                   1:47.44   2     8
  3 Apple Valley Middle School                1:49.91   2     6
  4 Madison Middle School                     1:51.43   1     5
  5 Hendersonville Middle School              1:51.73   2     4
  6 Macon Middle School                       1:58.50   1     3
  7 Brevard Middle School                     2:03.22   2     2
  8 Polk County Middle School                 2:05.34   1     1

             Middle School Girls 4x200 Meter Relay             
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Rugby Middle School                       1:59.75   2    10
  2 Brevard Middle School                     2:01.95   2     8
  3 Apple Valley Middle School                2:08.33   2     6
  4 Polk County Middle School                 2:08.59   2     5
  5 Hendersonville Middle School              2:10.90   1     4
  6 Flat Rock Middle School                   2:14.80   2     3
  7 Macon Middle School                       2:22.22   1     2
  8 Madison Middle School                     2:24.88   1     1



       Middle School Boys Team Scores (14 Events Scored)       
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Rugby Middle School        122.5   33   34   12   24   11   8.5   0  
  2 Brevard Middle School      104.5    8   32    6   13  21.5  24    0  
  3 Apple Valley Middle Schoo   89     19    3   10   18  18.5 20.5   0  
  4 Flat Rock Middle School     55     18    0    0   19    7   11    0  
  5 Macon Middle School         52      4    1    3    7    8   29    0  
  6 Hendersonville Middle Sch  47.5    10    4    0   19    5   9.5   0  
  7 Madison Middle School      29.5     8    0    5   14    1   1.5   0  
  8 Polk County Middle School   28      6    0    1    2    6   13    0  
  9 Smoky Mountain Middle Sch   17     11    4    2    0    0    0    0  


      Middle School Girls Team Scores (14 Events Scored)       
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Rugby Middle School        176.5  40.5  40   15   28   21   32    0  
  2 Brevard Middle School      91.5   23.5   7    8   22   11   20    0  
  3 Apple Valley Middle Schoo   62     17    4    2   17    9   13    0  
  4 Flat Rock Middle School    58.5    4.5  10    1    7   18   18    0  
  5 Polk County Middle School   43      4   10    4   16    7    2    0  
  6 Macon Middle School        41.5     6    4    0   8.5   8   15    0  
  7 Hendersonville Middle Sch   37     9.5   3    0  12.5   1   11    0  
  8 Madison Middle School       23     12    0    3    5    3    0    0  
  9 Smoky Mountain Middle Sch    6      0    0    6    0    0    0    0